Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 44 людини

Аналіз результатів моніторингу стану забезпечення в Хутірському ліцеї безпечного освітнього середовища вільного від насильства та булінгу (цькування) за 2023 рік

Дата: 4 січня о 10:02

Аналіз результатів моніторингу стану забезпечення в Хутірському ліцеї безпечного освітнього середовища вільного від  насильства та булінгу (цькування) за 2023 рік

З метою створення безпечного освітнього середовища значна частка виховної роботи була направлена на запобігання булінгу, кібербулінгу, насильства, упередженості, формування у здобувачів освіти толерантності, орієнтирів здорового способу життя, інформаційної грамотності, безпеці дітей в Інтернеті, гендерної поваги тощо.Проводилися заходи з профілактики шкідливих звичок, насильства, протидії булінгу, правил безпечної поведінки та попередження протиправної поведінки.

На виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) класними керівниками, педагогом -організатором, були проведені такі заходи: ранкові зустрічі з метою формування навичок дружніх стосунків (1-4 кл.), перегляд та обговорення відеороликів «Стоп булінг», «Булінг», «Без маски», класні виховні години « Я проти булінгу», «Анти- Кібербулінг у соцмережах», тематичні батьківські збори «Протидія цькуванню в учнівському колективі», анкетування для виявлення проявів насильства для здобувачів освіти 6-11 класів, години відкритих думок «Зупинимо булінг», «Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу», «Кібербулінг! Який він?», онлайн-заняття та вправи «Знай свої права та обов’язки», «Стоп булінг», «Правила безпеки в Інтернеті», «Кібербулінг – негативне явище сучасного інтернет-простору», імітаційна гра «Як бути якщо тебе ображають?», тренінгові заняття з елементами відеолекторію «Булінг: його види та наслідки (через призму казок та мультиків), перегляд презентацій «16 днів проти насильства. Стоп булінг!», «Булінг в школі. Як його розпізнати», «Кібербулінг або агресія в інтернеті. Способи розпізнання і захист дитини». Були проведені тематичні заходи в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.

Налагоджена співпраця з представниками сектору ювенальної превенції Національної поліції, службою у справах дітей та центром соціальних служб.

Опитування учасників освітнього процесу показало, що вони обізнані з тим, що таке насилля, булінг, кібербулінг, що означає безпечне використання Інтернету. Здобувачі освіти отримують інформацію про булінг з різних джерел – від класного керівника, шкільного психолога, з мережі Інтернет, від батьків.

Аналіз виконання плану заходів, спрямованих на запобігання на протидію булінгу (цькуванню) в Хутірському ліцеї показав, що заходи були виконані на належному рівні. Відкрите обговорення проблеми булінгу у суспільстві та закладах освіти надає можливість відчувати себе більш захищеними та часто звертатись за допомогою до дорослих.

Заступнику директора з виховної роботи Юлії ЧУБИНЕЦЬ звернути увагу щодо поліпшення організації безпечного освітнього середовища:

  • забезпечити проведення моніторингу ефективності виконання плану заходів;

  • тримати на контролі питання щодо реєстрації звернень учасників освітнього процесу щодо булінгу (цькування);

  • забезпечити проведення інструктажів для всіх працівників закладів освіти щодо порядку реагування на випадки булінгу (цькування) серед учасників освітнього процесу.

Директор Хутірського ліцею Тетяна ТИМОШЕНКО

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.