Подорож до Києва

Date: 4 грудня 2018 о 13:18
172 view

На канікулах учні Хутірського НВК мали прекрасну нагоду знову відчути себе мандрівниками. Цього разу юні туристи побували у столиці нашої держави.

Київ – душа України, яка відкрита кожному, хто захоче її пізнати. На перехресті шляхів між Європою й Азією розташоване місто, яке здавана славиться умінням люб’язно зустрічати гостей з усіх куточків світу.
Ми мали чудову можливість зануритися в наше славне минуле: побували біля монумента засновникам міста Кию, Щеку, Хориву та її сестрі Либідь, побачили головний храм Київської Русі собор св. Софії, оперний театр, Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Володимирський собор, Андріївський узвіз та Андріївську церкву. Пройшлися знаменитою Пейзажною алеєю – дитячим острівцем щастя в центрі шумного мегаполіса. Оглянули Михайлівський золотоверхий собор. Вшанували пам'ять усіх загиблих на вулиці Інститутській. Побували на кондитерській фабриці «Рошен», в музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум» - місці, де наука стає цікавою. Постійна експозиція цього музею налічує понад 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці, є анатомічний відділ, оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.
Побувати в києві й не відвідати Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник – значить, не побачити Києва. Екскурсанти з Хутірського оглянули цей рідкісний за своєю красою, унікальний за художньою цінністю ансамбль споруд, цю колиску чернецтва на Русі і святиню православної віри.
Подорожуймо Україною, вивчаймо історію й культуру рідної держави!!!