Всесвітній День туризму

Date: 20 вересня 2018 о 14:16, Refreshed 21 вересня 2018 о 08:33
293 view

20 вересня  2018 року у Хутірському НВК  в рамках святкування Дня  Туризму та з метою формування здорового способу життя засобами туристично-краєзнавчого напряму позашкільної освіти, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей проведено туристичні змагання.

Звіт та програма проведення Дня Туризму

у Хутірському НВК

Щорічно 27 вересня в Україні святкують Всесвітній день туризму. Це свято завжди об’єднує.

21 вересня  2018 року у Хутірському НВК  в рамках святкування Дня  Туризму та з метою формування здорового способу життя засобами туристично-краєзнавчого напряму позашкільної освіти, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей проведено туристичні змагання.  До участі у  змаганнях були залучені  учні 5 – 11 класів.

Програма свята включала змагання на туристичній смузі перешкод, туристичні естафети, в’язання вузлів, творчі конкурси, емблема команд, малюнків туристично-краєзнавчої тематики, конкурс туристичної  пісні.

Програма проведення Дня туризму

1. Урочисте зібрання з нагоди Дня Туризму.
  2. Туристсько-спортивні станції:
  1. Конкурс на кращу назву і девіз команди.
  2. Конкурс емблем .
  3. Конкурс капітанів
  4. Спортивні змагання.
  5. Конкурс «Знання компаса та уміння орієнтуватися по ньому» .
  6. Конкурс народних прикмет.
  7. Конкурс «Зберися в похід».
  8. Конкурс «Краєзнавчо-історичний».
  9. Конкурс «Найсмачніша каша».
  1. Нагородження переможців.

Конкурси були продумані так, щоб навчити учнів користуватися туристським спорядженням, розвивати пізнавальну активність та інтерес до туризму, виховувати почуття патріотизму і любов до рідної землі; допомогти кожному учневі зміцнювати волю, навчити переборювати труднощі, з’ясовувати, де і як краще прикласти свої знання, енергію, сили, сприяти інтелектуальному розвитку, естетичному, фізичному вихованню.

На початку свята відбулася лінійка, під час якої учасники познайомилися із журі. Кожній команді видали маршрутний лист із побажаннями перемоги.

Традиційним першим конкурсом був конкурс на кращу назву і девіз команди. Учасники представили свою команду та привітали всіх туристичною піснею.

Далі на учнів чекав конкурс під назвою  «Зберися в похід» та «Прикмети».

«Конкурс Капітанів» включав у себе питання з предмету географії, де учасники показали свої знання.

Свої вміння у користуванні туристським спорядженням учні показали у конкурсі ««Знання компаса та уміння орієнтуватися по ньому».

Спортивний конкурс показав рівень фізичної підготовки школярів.

У «Краєзнавчо-історичному» конкурсі діти показували свої знання з історії рідного краю та географічної інформації.

Останнім найцікавішим був конкурс під назвою «Найсмачніша каша». Діти представили свої вміння розвести вогонь, кулінарні здібності та згуртованість.

Підсумками свята стало оцінювання журі команд. Переможців нагородили грамотами. Свято пройшло в теплій та цікавій атмосфері.

Директор НВК                                                                     Т.І. Тимошенко

Заступник директора з виховної роботи                         Ю. В. Чубинець