Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 44 common:people_all_forms

Тиждень природничих наук в школі

Date: 19 березня 2018 о 08:46, Refreshed 19 березня 2018 о 09:53
274 view

З 12 по 18 березня 2018 року цікаво та змістовно відбувся  Тиждень природничих наук в школі. Мета тижня - розширити знання учнів з хімії, біології, географії, фізики, природознавства; розвивати інтерес до їх вивчення, виховувати любов до природи.

Звіт про проведення Тижня природничих наук

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли  інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Упродовж тижня вчителями разом з учнями  було організовано низку тематичних заходів, які викликали  жваве зацікавлення в учнів школи: фотовиставка, конкурси, вікторини, кросворди з біології, географії, хімії,фізики. Були запропоновані  пізнавальні іги, змагання, розваги, тематичні лінійки,розроблені на основі навчального матеріалу, в яких  брали  участь всі учні школи.

Видатний педагог А.С. Макаренко зазначав: “Градає дитинi радiсть. Це буде або радiсть творчостi, або радiсть перемоги, або радiсть естетична”. І справдi, якщо вникнути в суть, то виявиться, що фiнал кожної з них, крiм усього iншого, обов’язково повинен показати, хто з учасникiв краще знає предмет, хто кмiтливiший чи спритнiший. Сучаснi iгри збагатили й пожвавили проведення предметного тижня природничих наук. Ігровий та конкурсний компонент припускає задіяння в проведенні заходів і тих учнів, які не проявляють цікавості до даних предметі, а для справжніх любителів надає можливість випробувати свої сили.

    Так, між учнями 5-6 класів було проведено гру-змагання «Знавці природознавства». Обидві команди показали добрі знання з природознавства, свою винахідливість, кмітливість, допитливість, креативність. У двобої перемогла команда 6 класу з невеликою різницею у балах. В інтелектуальній грі « Розумники й розумниці» брали участь дві команди: команда дівчат і команда хлопців. У різноманітних конкурсах , які поєднували в собі усі сторони природничих наук, перемогла команда хлопців.

Для учнів 1-2 класів була проведена гра « Найгарніша квіточка», конкурс «На пташиному базарі». Для учнів 3-4 класів – екологічні ігри «Порівняй і знайди», «Совочка».

       Також  для учнів 5-11 класів були проведені тематичні лінійки « Первоцвіти рідного краю» та « Хімія – наука, що врятує чи загубить світ?»

В рамках тижня проведений конкурс малюнків « Первоцвіти рідного краю», фотовиставка «Я і природа». Учні мали можливість побачити свій край і його краєвиди. На виставці було представлено  переважно фото домашніх улюбленців, вдалі знімки тварин у природі. Матеріали готували всі учні школи. Знімки викликали великий інтерес у учнів. Виставка активно відвідувана. Сподіваємось, що даний захід спонукає наших дітей бути уважнішими до оточуючої природи. Кращі фото були відмічені грамотами.

           За підсумками тижня було виявлено певне коло інтересів учнів для планування і проведення заходів у наступному навчальному році.

Підготовка та участь у позакласній роботі  дала змогу школярам продемонструвати  практичні навички з природничих дисциплін.  Проведені заходи активізували пізнавальний інтерес учнів до вивчення географії, біології, хімії, фізики, природознавства; сприяли прояву ініціативи й самостійності; розкриттю індивідуальних здібностей дітей та їх талантів.  

        Переможці конкурсів та активні учасники були нагороджені грамотами та призами.

Comments:
Only authorized users can leave comments.