ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ у Хутірському НВК

Date: 12 лютого 2018 о 13:29, Refreshed 12 лютого 2018 о 13:38

З 05 по 09 лютого 2018 року у Хутірському НВК проходив тиждень математики.

З 05 по 09 лютого 2018 року у Хутірському НВК проходив тиждень математики. Метою цього тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу дітей, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Розпочався тиждень із загальношкільної лінійки «Математика – цариця наук», на якій було презентовано події тижня та пройшли конкурси «Малюнок із цифр» і «Кросворд для товариша». Участь взяли всі класи освітнього закладу. За підсумками проведення конкурсу «Малюнок з цифр» серед старших класів перемогу здобули учні 5 та 11 класів, а в конкурсі «Кросворд для товариша» - 7 клас.

Наступного дня в рамках тижня пройшли «Математичні перегони» (гра для учнів 10-11 класів), конкурс математичних ребусів та математичних казок. Розгадування кросвордів, ребусів, головоломок, шарад – ось головні моменти цих змагань. У ньому взяли участь учні з 1-го по 11 клас. Перемогу в «Математичних перегонах»  здобули одинадцятикласники. Учні 7 класу отримали перемогу за найоригінальніший ребус, а 11 клас – за спритність у їх розгадуванні. Найцікавіші та найзмістовніші математичні казки виявились в 5 класу.

У середу відбувся захід для учнів 7-11 класів «Сірники не забавка», де переміг  10 клас, а в математичній грі «Пошук скарбів» (5,6 клас) – учні 6 класу.

Не менш цікавим і захоплюючим для учнів 7 та 8 класів виявився 8 лютого

«Математичний турнір». Перемогла в цьому турнірі ДРУЖБА.

Свій артистизм та вміння триматися на сцені показали дев’ятикласники у різноманітних «Математичних жартах».

П’ятниця розпочалася з історичних фактів про видатних математиків, з якими ознайомили нас представники від кожного класу. Продовжила цей день вікторина «Вірю – не вірю». А завершився день «Математичними фокусами».

Активну участь у тижні математики також взяли і учні початкових класів. Наймолодші наші школярі, першокласники, підготували вірші та загадки на математичну тематику, з якими виступили на загальношкільній лінійці. Учні  початкової школи складали ребуси, математичні аплікації «Геометрія навколо нас», проводили конкурси ерудитів та математичних казок.

У понеділок, 12 лютого, на загальношкільній лінійці відбулось підведення підсумків тижня математики та нагородження переможців.

Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності. Сподіваємось, що шкільне життя дітей цього тижня було більш цікавим і запам'ятається надовго.