Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 44 людини

2023-2024

Дата: 4 червня о 11:55, Оновлено 6 червня о 14:38

Аналіз виховної роботи     

Виховна робота в ліцеї у 2023/2024 навчальному році здійснювалася на науково-методичній основі відповідно до реалізації Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 988, Статуту школи, річного плану роботи ліцею на 2023/2024 навчальний рік. Виховна робота  була спрямована на виконання Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, «Про позашкільну освіту», Національної програми правової освіти та Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 29 липня 2019 року № 1038; програми «Нова українська школа» у поступі до цінностей», яка розглянута та затверджена Вченими Радами Інституту проблем виховання (протокол № 6 від 02 липня 2018 року) та Інституту модернізації змісту освіти (протокол № 7 від 26 вересня 2018 року); Конвенції ООН про права дитини. Ключовими нормативними документами у сфері освітньої політики щодо виховання є наказ МОН № 1243 від 31.10.2011, яким затверджено "Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України",  як важлива умова комплексного впливу на особистість, підвищення ролі освіти в розбудові й зміцненні  української державності та утвердженні національної єдності.

Педагогічний колектив  працює над реалізацією проблеми

 " Впровадження інноваційних  технологій в процесі виховання всебічно і гармонійно розвиненої  особистості ".

На сьогоднішній день в ліцеї склалася система виховної роботи, яка на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та ліцею, спадкоємності поколінь забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.

           Над реалізацією мети і завдань виховної роботи в ліцеї в 2023/20234 навчальному році працювали 11 класних керівників, педагог-організатор, практичний психолог та заступник директора з виховної роботи.

Реалізація всіх напрямків виховної діяльності школи здійснювалась через заходи, передбачені річним планом роботи школи, які враховували особливості виховання особистості та відображались у низці напрямків:

  • системі загальношкільних заходів;
  • роботі органів самоврядування;
  • роботі з батьківською громадою;
  • спільній діяльності школи та громадських організацій

Відповідно до поставленої мети виховної роботи класними керівниками 2-11-х класів здійснювалася послідовна робота щодо формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, до людей, до природи, до мистецтва, до праці, до себе (до свого фізичного «Я», психічного «Я», соціального «Я»).

     Ціннісне ставлення до суспільства і держави

     Виховним досягненням цього напрямку є формування почуття патріотизму, правосвідомості, політичної культури та культури міжетнічних взаємин.

         З цією метою  в ліцеї підготовлено і проведено:

свято Першого дзвоника

 тиждень козацької слави:

  • спортивний захід за участю учнів 5-6 класів «Козацькі забави», який  об’єднував фізичну естафету та конкурс на знання козацьких традицій
  •  літературну вікторину за участю бібліотекаря школи для учнів 3-4 класів  «Ми діти козацького роду», присвячену найбільш яскравим постатям Війська запорізького (Аксьонова Т.Ю. , Лісняк Д.І.);
  •  інформаційні години « Козацькими стежками» класними керівниками 7-9  класів;
  • участь  у всеукраїнському тестуванні «До Дня пам'яті жертв геноциду кримських татар», «День Героїв України» на платформі vseosvista.ua;
  • виставка малюнків, заочна екскурсія  про  європейські міста побратими за тематикою «Україна в Європі очима дітей (Аксьонова Т.Ю., Серга С.Г.)
  • участь у міжнародному історично - літературному конкурсі «Видатні   українці»,  присвяченому культурі та історії  українсько-польського народу. (Сидоренко Л.М., Аксьонова Т.Ю.)

 Тижні патріотичного виховання листопад - лютий:

  •  загальношкільний захід «Година пам’яті. Схилимо голови в скорботі» з метою вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933років (Омельницька С.А., Дінець І.М., Четверик Р.М., Сидоренко Л.М.);
  • захід, присвячений до 30-річчя ЗСУ ( Аксьонова Т.Ю.)
  • до річниці 100-річчя Української революції 1917-1921 років та Другого зимового походу були проведені інформаційні хвилинки з метою вшанування пам’яті борців за незалежність для учнів 10-11 класів   (Аксьонова Т.Ю., Гаращенко О.М.);
  • виховні години, загальношкільна акція до Дня Соборності «Живий ланцюг Соборності»;
  •  загальношкільні заходи, присвячені вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні (виховні години з переглядом відео сюжетів про події на Майдані,  проведення пошукової роботи зі збору біографічної інформації про учасників бойових дій на Майдані з метою формування спільної шкільної збірки  «Книга пам’яті. Герої Небесної Сотні». 
  • були проведені години  патріотичного виховання за участю бібліотекаряЛісняк Д.І. до річниці визволення с. Хутірське від фашистських загарбників, до Дня пам’яті та примирення з метою гідного вшанування подвигу українського народу та його внеску у перемогу в Другій світовій війні.

         Протягом навчального року  освітній заклад брав участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри « Сокіл» ( « Джура»). За підсумками проведення районного етапу команда ліцею  «Патріоти України» : в інтелектуальній онлайн-вікторині  « Відун» - ІІІ місце,теоретичній вікторині етапу                  « Рятівник» (ІІ), за проходження дистанції «Смуга перешкод»   - ІV місце.

          У грудні  місяці  був проведений тиждень правових знань, приурочений до  Міжнародного дня прав людини. Під час проведення інформаційно-просвітницької роботи в рамках акції, у холі школи було оформлено виставку малюнків з теми «Діти України про свої права» та «Моя родина без насильства».

     Були  проведені  інформаційні хвилини «Права людини понад усе» (Серга С.Г, 9 клас),    «Конвенція  про права дитини» (Сидоренко Л.М. ,8 кл.). ), виховний захід  «Права і закони в твоєму житті» ( 6кл. Дінець І.М.) правовий брейн-ринг ( 10 кл. Гаращенко О.М.). Під час проведення заходів вчителі сприяли формуванню в учнів знань про історію, розвиток поняття «права людини», ознайомлювали з основними положеннями Конвенції про права дитини, сприяли вихованню в школярів зацікавленості щодо правових знань, формування правової культури, виробленню навичок правомірної поведінки.

     Ціннісне ставлення до людей:

     Виховним досягненням цього напрямку є знання та розуміння особистих, родинних, громадянських,  національних та загальнолюдських цінностей. Уміння співпрацювати з іншими, працювати в групі, уміння прощати і просити пробачення, єдність моральної свідомості та поведінки, єдність слова і діла.

     З метою  формування  в дітей  проявів милосердя, співчуття, поваги до оточуення проводився в жовтні  місячник «Милосердя». У Міжнародний день людей похилого віку (1 жовтня) учні привітали вчителів-ветеранів.

      З метою привернення  уваги учасників освітнього процесу до актуальних проблем подолання насильства, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми  та гендерного насильства протягом року проведено:    

  • всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства»:
  • виховний захід , присвячений запобіганню булінгу серед учнів (7, Четверик Р.М.)
  • бібліотечний урок «Ми толерантні діти»  з оглядом презентації, ситуації про толерантність та булінг, мультфільмів (Кольба О.В.,3кл. );
  • психологічною службою урок  «Правила безпеки. Безпечні та небезпечні дотики» з метою ознайомлення з правилами безпеки в громадських місцях та безпечної поведінки з незнайомцями (2 кл., Лісняк Д.І., 4 кл. ,Жук В.В.);
  • виховні бесіди, години спілкування з тематики захисту дітей від сексуального експлуатації та сексуального насильства;
  •  уроки толерантності з метою формування навичок недискримінаційного спілкування у фізично-оздоровчій діяльності (вчителем фізичної культури Четвериком Р.М. , психологом Рижка А.Є.) у 5-8 класах; 
  • мистецький  конкурс  «Світ талантів» для дітей з особливими освітніми потребами, у якому себе проявив учень 6 класу Галушко Олексій

      З метою створення безбар’єрного  простору  в закладах загальної середньої освіти класними керівниками 7 кл. Четвериком Р.М і 6 кл. Дінець І.М.,  були  проведені  виховні заходи за тематикою  «Бар’єри та безбар’єрність: що нам заважає та як цього позбутися», «Безбар’єрна грамотність».

         Пріоритетним напрямком виховної роботи  в умовах війни було поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій.  Учні 10-11 класів створювали сайти, публікації, в яких поширювали основні  правила безпечної поведінки в Інтернеті, поняття та види інтернет-загроз, кібербезпеки, способи захисту персональних даних.

     Учні початкових класів підготували віртуальну виставку малюнків на тему «Правила безпечного користування Інтернетом».

     Велика увага  в школі приділяється психологічному супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. Були оформлені матеріали за тематикою «Як допомогти дитині впоратися зі стресом під час воєнного стану», «Надання допомоги дитині з порушенням слуху в екстремальних ситуаціях».

     З метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань із психології, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості, зменшення психоемоційної напруги, були організовані  онлайн-заняття з елементами тренінгу, години спілкування та позитивний челендж «Схожі»  (Рижка А.Є.).

         Ціннісне ставлення до природи:

     Виховним досягненням цього напряму є усвідомлення особистості себе як невід’ємної частини природи, взаємин людини та природи, бережливого ставлення до природи.

     З метою реалізації цього питання у школі проведено:

  • інформаційні години «Цікава наука фізика» в 10-11 класах;
  •  онлайн – презентації «Домашні тварини. Чи схожі  на своїх господарів?»;
  • відвідування клініки «У ветеринара» (Омельницька С.А.)з метою ознайомлення з особливостями хвороб тварин та їх лікуванням, проблематикою існування безпритульних тварин;
  • весняна екологічна толока;
  • акція з озеленення території ліцею  «Посади дерево-врятуй планету».
  • година спілкування  «Ніколи знову», присвячена  роковинам Чорнобильської  катастрофи (Серга С.Г.);

     Ціннісне ставлення до культури та мистецтва:

     Система  виховної роботи школи дозволяє кожному учаснику освітнього процесу  виявити та розвинути творчі здібності, вона розрахована на залучення великої кількості учасників, спрямована на розвиток індивідуальності.

     Традиційно  у вересні був проведений тиждень В.О. Сухомлинського, під час якого пройшов урок пам’яті «Учитель добра і краси» (3 кл. Кольба О.В.), були інсценізовані  твори   ( 4 кл. , Жук В.В.).

     Насиченими та змістовними пройшли новорічні свята. Традиційно на свято Андрія  влаштувалися вечорниці. Виховні заходи «Андріївські вечорниці»  провели класні керівники 5 класу Омельницька С.А. та 6 класу Дінець І.М. Учні пригадали  народні традиції, страви, поворожили, провели вікторини.

     На базі школи працював гурток образотворчого мистецтва. Гуртківці та всі охочі за підтримки вчителя з образотворчого мистецтва долучилися до Всеукраїнського конкуру дитячого малюнка « Зоологічна галерея», в якому учениця 7 класу Біленко Женя зайняла ІІ місце в І територіальному етапі конкурсу.Здобувачі освіти ліцею взяли участь у щорічному конкурсі  « Собори наших душ», де зайняли І місце в територіальному етапі в номінації

« Казка»( Рештога А. , 7 клас, вчитель Сидоренко Л.М.) та І місце територіального етапу в номінації « Графіка» ( Климчук Є., 9клас, вчитель Аксьонова Т.Ю.).Також приймали участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості « Обєднаймося ж , брати мої» , Учениця 7 класу Мала Софія зайняла ІІІ місце, а учень 9 класу Калниш Микола – ІІ місце.  З метою розвитку культури читання, формування любові до книги  бібліотекарЛісняк Д.І. організовувала книжкові виставки (День Соборності, Пам’яті героїв Крут, до  Дня Героїв Небесної Сотні), заочні екскурсії («Сторінками історії розвитку рідної мови»), літературні вікторини («Ми діти козацького роду»), бібліотечні уроки («Дитячі письменники Черкащини», «Міжнародний день рідної мови»).  Відзначаючи Всевітній день читання, у лютому  був організований конкурс серед учнів початкових класів «Кращий читач школи».

Одією з форм позаурочної роботи стали проведення челеджів  - «До Дня української хустки» та флешмобів - «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших захисників», як вияв колективної творчої справи.

         У складних умовах військового сьогодення на високому рівні був організований та проведений  загальношкільний захід «Випуск 2024року». Адміністрація школи та класний керівник (Аксьонова Т.Ю.), учителі, привітали дітей  та побажали успіхів на майбутнє.

     Ціннісне ставлення до здоров’я,до себе:

Педагогічний колектив ліцею ознайомлений з результатами обстежень учнів, стан здоров’я кожної дитини враховується під час навантаження на уроках та в позаурочний час.

     Дирекцією ліцею, медпрацівниками здійснюється систематичний контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог навчально-виховного процесу, видано відповідні накази по ліцеї.  У рамках  тижня здоров’я проведено виховні години на тему: «Молодь за здоровий спосіб життя», «Здоров’я – запорука добробуту й щасливого життя», «Скільки коштує здоров’я», «Бережіть здоров’я з молоду», «Паління шкідлива і небезпечна звичка», «Наркотичні речовини, небезпека їх вживання», «Спорт у нашому житті», «Грип та його профілактика», «Здорове харчування. Режим дня», «Основні питання вакцинації».

 Важливе місце в роботі школи посідає система роботи щодо запобігання дитячого травматизму та дотримання безпеки життєдіяльності.

Ліцей забезпечений інструкціями з техніки безпеки, охорони життя і здоров’я здобувачів освіти загального характеру у з предметів підвищеної небезпеки. Розроблені і затверджені в установленному порядку загальношкільні заходи і план роботи з профілактики дитячого травматизму. Кожним класним керівником  розроблено комплект бесід із безпеки життєдіяльності для свого класу. Бесіди на навчальний рік було складено відповідно до поданих тем:

- Безпека в побуті (опіки, отруєння, безпека з вогнем, побутова хімія і т.д.).

- Безпека на ігрових, спортмайданчиках (рухливі ігри, спортінвентар).

- Безпека перебування в ліцеї.

 - Безпека перебування біля водоймищ.

 - Дорожньо-транспортний травматизм.

- Пожежна безпека.

 - Електротравматизм та його попередження.

- Безпека в надзвичайних ситуаціях.

- Безпека праці.

- Особиста гігієна та здоровий спосіб життя.

 - Надання першої долікарської допомоги.

 - Життя людини – найдорожча цінність (попередження суїцидальної поведінки дітей). Дані бесіди сплановано також у планах виховної роботи класних керівників. Перед канікулами проводиться комплексна бесіда з безпеки життєдіяльності. Класні керівники проводить цю бесіду в останній день перед канікулами. 

      На відповідних сторінках  класного журналу, ведеться облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності. Позапланові  бесіди проводиться класними керівниками тоді, коли видано наказ , відповідно до якого й  необхідно провести дану бесіду. У ліцеї проводиться системний і постійний  контроль за проведенням зазначених бесід та інструктажів. З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед дітей, прищеплення навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах під час руху в ліцеї був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». З метою попередження травматизму невиробничого характеру класні керівники проводять практичні заняття, зустрічі з медичними працівниками. На батьківських зборах був повторений алгоритм дій у разі виникнення нещасних випадків з дітьми, підтримується зв’язок з батьками з питань профілактики дитячого побутового травматизму. У класних кімнатах та кабінеті основ здоров’я поновлені куточки з безпеки життєдіяльності учнів.

         З метою попередження травмування проведені:

місячник «Увага ! Діти на дорогах» ( вересень, жовтень) за участю співробітників МЧС та ювенальної поліції;

  •  інформаційні години з учнями  щодо відпрацювання безпечного маршруту до школи, правила безпечного руху на дорогах, користування газовими та електричними приладами в побуті;
  •  інструктажі з безпеки життєдіяльності;
  •  робота соціального педагога щодо профілактики правопорушень, попередження негативних проявів серед здобувачів освіти;
  • декада профілактики негативних проявів в учнівському середовищі з залученням фахівців медичної, юридичної служб;
  •  профілактичні рейди (« Урок», « Вулиця», « Торгівельні точки»), спрямовані на соціальний та правовий захист дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності, жебракуванню, профілактику правопорушень, застосування заходів впливу на дітей, які вживають алкогольні напої, наркотичні засоби або психотропні речовини;
  •  інструктажі з учнями 8-11 класів за тематикою «Причини виникнення та наслідки надзвичайних ситуацій», «Телефонний тероризм. Алгоритм дій при евакуації», «Порядок дій на випадок терористичної загрози», «Як діяти, якщо навчальний заклад заміновано. Правила евакуації», «Знати та розуміти єдині сигнали оповіщення цивільного захисту» з залученням представників ювенальної поліці;

 заняття щодо поводження з вибухонебезпечними предметами з метою вивчення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами та правил  поведінки з такими предметами.

     З метою задоволення потреб учнівської молоді щодо поліпшення здоров’я, фізичного та духовного розвитку в ліцеї працюють гуртки та спортивні секції. В зв’язку з воєнним станом робота гуртків і секцій призупинено. Окрім цього, учні мають змогу зустрітися з лікарями – фахівцями, працівниками кримінальної  поліції, прокуратури, переглянути науково – популярні, документальні, художні фільми, спрямовані на профілактику правопорушень та злочинів, збереження особистого життя – створено відеотеку, якою користуються класні керівники, учителі

З метою ціннісного ставлення до праці з учнями проводилися:

  • тиждень  з охорони праці (за участю класних керівників та ЗВР Чубинець Ю.В. ) з метою збереження життя, здоров’я, своєчасного виявлення та усунення порушень норм і правил, причин нещасних випадків, аварій під час освітнього процесу, формування в учасників освітнього процесу правил розуміння про безпеку праці. Під час тижня були проведені виховні години за тематикою: «Підліток  на ринку праці», «Що я роблю для збереження свого життя і здоров’я», організовано перегляд та обговорення тематичних відеороликів «Уроки обережності», виставка малюнків «Охорона праці очима дітей»;
  • тижні благоустрою та озеленення;
  • робота волонтерського клубу «Милосерддя».

         З лютого в умовах  воєнного стану під час російсько-української війни  на базі школи діяв волонтерський пункт «Милосердя» для збору одягу, речей побуту, продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни для потреб військових ЗСУ,  переселенців. Завдяки батьківській громаді, вчителям, учням  та небайдужим людям   пункт постійно поповнювався  різними побутовими речами. У школі проводилися акції  зі збору печива, консервації, сушні, овочів, виготовлялися  обереги, листи, малюнки, які були передані  воїнам у військові частини

     Відповідно до календаря спортивно-масових заходів на 2023-2024 навчальний рік було проведено і взято участь у наступних заходах шкільного і міського  рівнів:

  • у вересні  був проведений тиждень фізичної культури та спорту «Олімпійський тиждень» . Проходили  конкурси плакатів, презентацій, малюнків на тему Олімпійських ігор та спорту. Учні 2-4 класів взяли участь у естафетах «Сильні, сміливі, спритні», учні 6-8, 9-11 класів змагалися  з бігу, стрибків, підтягування, грали у футбол, баскетбол, волейбол. Впродовж всього терміну Олімпійського тижня на уроках проведена вікторина «Знавці Олімпійських ігор».

      Структура виховної роботи навчального закладу включає в себе і взаємодію ліцею з найближчим до неї середовищем на рівні сімей учнів: з батьками й особами, що їх замінюють, акцентуючи увагу на питаннях соціалізації дітей і молоді в тому чи іншому аспекті.

Робота з батьками  була спрямована на створення єдиного колективу вчителів, батьків, учнів. У зв’язку з воєнними діями в Україні, батьківські збори проводились у формі онлайн і водночас зв’язок з батьками класні керівники тримали через систему Viber.

Упродовж навчального року приділялась достатня увага роботі з профорієнтації учнів. Було продовжено співпрацю з Петриківським Центром зайнятості населення, організовано зустрічі з представниками вузів м. Дніпра та м. Кам’янське (жовтень).

.   У стінах ліцею діти не тільки здобувають знання. Щоб допомогти учням повною мірою розкрити свій інтелектуальний, соціальний, духовний, фізичний потенціал, виховати їх громадянами, які мають активну життєву позицію, прагнуть взяти на себе відповідальність за суспільство, в якому вони живуть, підготувати їх до дійової участі в демократизації суспільства, в навчально-виховний процес було впроваджено систему учнівського самоврядування, провідними ідеями якої стали: організація пізнавальної, практичної, розвиваючої, соціальногромадської діяльності дітей та молоді; участь учнівської молоді у процесі виховання здорової, всебічно розвиненої особистості; захист прав та інтересів членів учнівського самоврядування; пріоритетність ігрових форм роботи з дітьми.

Однією з ефективних форм розвитку соціальної активності учнів є їх залучення до участі у різноманітних районних та обласних конкурсах, які дозволяють розкривати творчі здібності за різними темами та напрямками.

Упродовж року в ліцеї видано такі розпорядчо-інструктивні накази з виховної роботи: «Про закріплення класних кімнат та кабінетів за класами на 2023/2024н.р.»,«Про запобігання дитячому травматизму серед учнів та вихованців під час проведення навчально-виховного процесу та в побуті у 2023/2024 навчальному році»,«Про облік дітей і підлітків  шкільного віку мікрорайону ліцею»,«Про призначення відповідального за туристсько-краєзнавчу роботу в ліцеї», «Про призначення відповідального за роботу з профорієнтації учнів ліцею на 2023/2024 н.р.», «Про організацію роботи з профілактики злочинності та правопорушень серед учнів ліцею у 2023/2024 н.р., «Про організацію виховної роботи в ліцеї у  2023/2024 навчальному році», «Про роботу з дітьми пільгового контингенту у 2023/2024 навчальному році»,«Про підсумки обліку дітей та підлітків шкільного віку мікрорайону ліцею  та охоплення їх навчанням», «Про збереження життя і здоров’я учнів, попередження дитячого травматизму під час літніх канікул 2023/2024 навчального року», «Про стан роботи предметних гуртків і спортивних секцій», «Про  безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу  під час зимових канікул 2023/2024 навчального року», «Про підсумки організації виховної роботи в ліцею за 2023/2024 навчального року».

Виховна робота в ліцею носить плановий, цілеспрямований характер. Цьому свідчить комплекс  актуальних питань, які розглядались на нарадах при директорові, нарадах при заступникові з виховної роботи, малих педрадах, педрадах, серед яких:

- Про закріплення класних кімнат, кабінетів за класами у 2023/2024 навчальному році

- Про організацію профорієнтаційної роботи

- Про попередження дитячого травматизму під час організації навчально-виховного процесу

- Про стан відвідування учнями ліцею онлайн-уроків

- Про роботу щодо попередження правопорушень та злочинності серед учнів

- Про організацію та проведення осінніх канікул 2023 року

- Про стан виховної роботи в ліцеї за І семестр 2023/2024 навчального року

- Про роботу ліцею по застереженню від дитячого травматизму в період зимових канікул 2023/2024 навчального року

-  Про стан  роботи з дітьми пільгового контингенту.

- Про організацію та проведення весняних канікул 2024 року

  - Про роботу з дітьми, схильними до правопорушень. Реалізація комплексної програми попередження злочинності (листопад)

         - Формування патріотичних та громадянських якостей, морально-етичних принципів особистості в умовах НУШ  (педрада - жовтень)

        - Патріотичне виховання учнів на засадах духовного гуманізму (педрада - грудень)
 

      Отже, слід зазначити, що проведена робота в ліцеї  в 2023-2024 навчальному році сприяла вихованню якостей особистості, що характеризують її ставлення до суспільства і держави, інших людей, праці, природи, мистецтва, самого себе та знаходиться на належному рівні.

      Виходячи із загальношкільної виховної проблеми ліцею, головна увага приділялася формуванню громадянина – патріота України, створенню умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів, виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, який не порушує прав і свобод людини, виховання в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.